w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Key Account Manager - Menedżer ds. Klientów Kluczowych

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
256 dni temu

To ogłoszenie wygasło 239 dni temu

Key Account Manager - Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Jesteśmy austriacką firmą rodzinną, której jeden z zakładów znajduje się w Koziegłowach k/Poznania. Zatrudniamy ponad 1000 osób w 16 miejscach na świecie. Rozwijamy, produkujemy oraz sprzedajmy nasze produkty, które pozwalają na zapewnienie dostaw wody dla mieszkańców w różnych regionach świata. Tworzymy innowacyjne, przyjazne dla środowiska oraz sprawdzone rozwiązania pozwalające dostarczać czystą wodę.

Zespół sprzedażowy, jaki prowadzę, zajmuje się rozwojem współpracy z kluczowymi: projektantami, klientami instytucjonalnymi, dystrybutorami, wykonawcami na terenie całego kraju. W pracy naszego zespołu kładę szczególny nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Stawiam na bezpośrednie relacje i aktywne wsparcie realizacji potrzeb naszych klientów. Dbam o dobrą atmosferę, którą współtworzymy w naszym zespole. Dlatego jest dla mnie szczególnie ważna dobra komunikacja oraz jasne zasady współpracy. To dzięki nim dostarczamy klientom nasze jakościowe rozwiązania jakich potrzebują.

Jako KEY ACCOUNT MANAGER będziesz wspierać naszych kluczowych klientów, odwiedzać projektantów, dystrybutorów, wodociągi, wykonawców, inwestorów. Koordynować sprzedaż, doradzać, szkolić oraz zarządzać promocją na potrzeby naszych partnerów biznesowych. Jakość tych działań wymaga doświadczenia i jest doceniana przez klientów. Potrzebujemy Twoich umiejętności i doświadczenia, aby wzmocnić nasz zespół.

A Ty, . . . ?

  • Może nie jesteś w pełni zadowolona(y) z Twojej obecnej pracy / firmy?  
  • Może szukasz innych, nowych, interesujących zadań?
  • Może chcesz z nami współpracować jako KEY ACCOUNT MANAGER?

Ciekaw/-a? Zainteresowana/-y?

W takim razie kliknij w APLIKUJ, a następnie odpowiedz na pytania.

Szanujemy Twój czas.
Kwestionariusz pokaże nam jak możemy wykorzystać Twoje doświadczenie
współpracując w zespole sprzedażowym.

Aplikuj

Cieszę się mogąc poznać Cię osobiście.

Agata Wojna
Prokurent,
Dyrektor ds. Sprzedaży
Fabryka Armatury HAWLE
www.hawle.pl

Praca w mieście