Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu usług Contact Center. Od 1978 roku na świecie a od 1997 roku także w Polsce, dostarczamy naszym partnerom najwyższą jakość w wielokanałowej obsłudze Klienta. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując pasję i zaangażowanie na każdym etapie interakcji z Klientem.

W związku z rozwojem nowego projektu poszukujemy osób dynamicznych, ukierunkowanych na cel i sukces.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Ekspert ds. sprzedaży telefonicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania, które przed Tobą stoją:

  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta biznesowego oraz sprzedaż nowoczesnych benefitów propracowniczych – karty lunchowe
  • prezentowanie Klientom najnowszej, atrakcyjnej oferty produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność, otwarta postawa wobec klienta
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dużym atutem
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy i realizacji założonych celów

My gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedażowych
  • po okresie próbnym umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (Multisport Plus, pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU Życie)
  • stałe godziny pracy 9-17 od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie
  • nowoczesną przestrzeń biurową z pokojem relaksu wyposażonym w piłkarzyki i PlayStation
  • imprezy integracyjne, konkursy, bonus za polecenie pracownika, dodatkowy bonus za najlepsze wyniki w pracy, możliwość awansu i rozwoju

Dołącz do nas, jeśli kręci Cię sprzedaż i czujesz do tego powołanie.
Doświadczenie nie jest kluczowe, liczą się chęci! :)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.