Specjalista ds. obsługi logistycznej

Sosnowiec, śląskie, Polska
44 dni temu

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Region: śląskie

Kluczowe zadania:

  • koordynacja wysyłek do Klientów oraz planowanie i optymalizacja tras;
  • systemowe przyjęcia i wydania towaru;
  • systemowa kontrola stanów magazynowych;
  • tworzenie dokumentów: faktur, faktur korygujących itp.;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • archiwizacja dokumentów.

Idealny Kandydat powinien:

  • posiadać doświadczenie w pracy z dokumentami;
  • znać MS Office w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z aplikacji Word i Excel;
  • znać SAP lub inny system magazynowy (mile widziane);
  • być dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym;
  • być dokładny, sumienny, odpowiedzialny.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.