w aktówce

Specjalista ds. Efektywności Sprzedaży
Biuro Główne, Aleje Jerozolimskie 96

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Kalkulacja i przygotowywanie raportów dotyczących wskaźników efektywności sprzedaży, w tym symulacji przychodów, efektów prowadzonych kampanii i aktywności sprzedażowych
  • Administracja systemem CRM i udział w projektach związanych z CRM
  • Udział w projektach wewnętrznych nakierowanych na poprawę efektywności procesu sprzedaży
  • Obsługa systemu motywacyjnego handlowców: kalkulacja targetów sprzedażowych, podsumowywanie wyników, wsparcie handlowców w analizie wyników ich pracy
  • Przygotowywanie analiz cen i rentowności kontraktów/klientów
  • Przygotowanie analiz ad hoc dotyczących m.in. rynku, akcji sprzedażowych, x-sellingu, prowadzonych projektów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, matematyczne lub podobne)
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia sprzedaży lub kontrolingu
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, mile widziana znajomość MS Access lub innych narzędzi obsługi relacyjnych baz danych
  • Zaawansowana znajomość MS Excel, mile widziana znajomość VBA
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespołem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów), grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

Zapraszamy do składania aplikacji!
Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00- 807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.