Naszym klientem jest międzynarodowy operator logistyczny, który w wyniku dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko:

IT Administrator

Miejsce pracy: Wojkowice gm. Żórawina

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie dla poszczególnych działów w zakresie obsługi sprzętu i systemów informatycznych,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji,
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych,
  • Współtworzenie dokumentacji IT.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość środowiska MS Windows,
  • Znajomość zasad budowy sieci LAN,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (weryfikowana podczas rozmowy),
  • Wykształcenie techniczne, informatyczne będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, lojalność;
  • Gotowość do pracy zmianowej (w godzinach 7:00-15:00,9:00-17:00, poniedziałek-piątek).

Klient oferuje:

  • Pracę na stanowisku ściśle powiązanym z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnymi procesami logistycznymi,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży TSL,
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.