Specjalista ds. 1 linii wsparcia IT ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego

Kraków, małopolskie, Polska
176 dni temu

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: HD/KRK/KAT

Zakres obowiązków:

  • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach
  • prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków
  • kompleksowe rozwiązywanie problemów oraz ich dokumentowanie
  • współpraca z dostawcami usług IT i firmami serwisującymi

Wymagania wobec Kandydata:

  • znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego od poziomu B2
  • znajomość j. angielskiego od poziom B1
  • dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Nie wymagamy doświadczenia :)

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.