Młodszy Specjalista - Inżynier ds. Analiz Technicznych

Kraków, małopolskie, Polska
172 dni temu

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz niezawodności i bezpieczeństwa pojazdów szynowych (RAMS, LCC)
  • przeprowadzanie analiz przyczyn i skutków usterek pojazdów szynowych (FMEA, FTA)
  • identyfikowanie potencjalnych wad produktów, analiza zagrożeń technicznych
  • proponowanie metod eliminowania ryzyka związanego z wadami produktów
    tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji w zakresie analiz technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki elektryczne lub elektromechaniczne
  • mocno rozwinięte zdolności analityczne
  • duże zaangażowanie i chęć do nauki w obszarze innowacyjnych rozwiązań związanych
    z taborem szynowym
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie

Oferujemy:

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • kursy językowe
  • system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ,
z dopiskiem w temacie:  Młodszy Specjalista – Inżynier ds. Analiz Technicznych.

Zobacz nas na GoldenLine

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Newag S.A. z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Wyspiańskiego 3, 33-300. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Newag S.A. inspektorem danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.