Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Katowice, śląskie, Polska
48 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

ul. Chorzowska 50

Miejsce pracy: Katowice

Coś o Tobie:

  • masz już pierwsze doświadczenia zawodowe, doświadczenie w obsłudze klienta lub branży medycznej będzie dużym atutem
  • filmy anglojęzyczne oglądasz bez napisów/lektora (poziom B1)
  • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
  • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu lub stresu
  • wyróżniasz się inicjatywą i  odpowiedzialnością
  • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości

Twoje obowiązki:

  • obsługa pacjentów (udzielanie informacji, umawianie i odwoływanie wizyt i badań, przyjmowanie płatności, przyjmowanie zapotrzebowań (np. na wystawienie recepty))
  • aktywne promowanie i sprzedaż produktów oraz usług (zachęcanie pacjentów do korzystania produktów i usług)

Pracując u nas oferujemy Ci:

  • umowę zlecenie i elastyczny grafik
  • możliwość zdobycia fajnego doświadczenia zawodowego
  • codzienne wsparcie zespołu
  • fantastyczną atmosferę pracy

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00- 807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.