Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta indywidualnego

Miejsce pracy: Kutno

Nr. ref.: a0t5800000OaE8OAAV

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych oraz kredytowych,
  • analiza potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu,
  • sprzedaż usług bankowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży usług (niekoniecznie z sektora bankowości),
  • zaangażowanie w powierzane zadania,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • podstawę (w zakresie 2500-2700 zł brutto/miesiąc) + atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w sektorze bankowym,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • oferta dotyczy pracy stałej, bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.