Kierownik działu technicznego

Kruszwica, kujawsko-pomorskie, Polska
33 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kruszwica

Nr. ref.: a0t5800000OaELnAAN

Obowiązki:

  • zarządzanie działem obszaru technicznego,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • opracowanie planów remontowych i inwestycyjnych, nadzór i kontrola przygotowania inwestycji, realizację oraz odbiór końcowy inwestycji,
  • budowanie kultury i świadomości ciągłego doskonalenia: szkolenia, dobór narzędzi, analiza, itp,
  • wyszukiwanie i wybór podwykonawców, podejmowanie decyzji w zakresie współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • nadzór nad terminowością, jakością wykonania oraz prawidłowością gospodarki remontowej i zakupów technicznych,
  • współudział w projektach inwestycyjnych realizowanych na terenie zakładu,
  • określanie procesów krytycznych oraz ich wpływu na wydajność, jakość, środowisko i bezpieczeństwo,
  • zlecanie i nadzorowanie prac w zakresie planowania przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.