SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH – ETAT 130H

miasta nie podano, mazowieckie, Polska
13 dni temu

ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

Region: mazowieckie

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

Twoje zadania:

  • Sporządzanie umów o pracę oraz innych dokumentów personalnych
  • Weryfikacja poprawności dokumentów wpływających do Działu Personalnego
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Obsługa programów do ewidencji dokumentów personalnych, rekrutacji oraz szkoleń
  • Koordynacja programów motywacyjnych i rozwojowych
  • Preselekcja kandydatów i prowadzenie wywiadów telefonicznych

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Znajomość Prawa Pracy, wiedza kadrowo-płacowa
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Gotowość do odbycia 4-miesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. A2/B1
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w pracy w rekrutacji lub w Dziale Personalnym

Oferujemy

umowę o pracę
na min. 12 miesięcy
brak okresu próbnego
atrakcyjne zarobki
oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
bezpłatną, prywatną
opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
ubezpieczenie na życie
kartę MultiSport
możliwość rozwoju
bony na święta i paczki dla dzieci
wyprawki szkolne

Kałuszyn ul. Warszawska    Aplikuj