Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w dziale finansowym spółki i raportowała bezpośrednio do Szefa grupy Kontrolerów Finansowych. Jest to odpowiednia praca dla osoby, która posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w kontrolingu. Naszym Klientem jest globalna firma działająca na rynku technologii informacyjnej, która wraz z dynamicznym rozwojem rozbudowuje zespół finansowy.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Region: lubuskie

Numer ref.: IT/GD/KF

Zadania:

  • Zarządzenie przepływami pieniężnymi oraz raportowanie zmian Zarządowi.
  • Udział w przygotowaniu budżetów oraz kompleksowy nadzór nad ich realizacją, analiza odchyleń.
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu sprawozdań i raportów finansowych.

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/finanse).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu analiz finansowych i rachunkowości zarządczej.
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Poszukiwane cechy to odpowiedzialność, skrupulatność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie w oparciu o zatrudnienie na UOP.
  • Możliwość poszerzania doświadczenia w obszarze kontrolingu/szkolenia.
  • Szeroki pakiet benefitów i program socjalny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.