Kierownik projektu

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
145 dni temu

DP System Sp. z o.o.

DP Systems jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z projektami inwestycyjnymi
poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Region: mazowieckie - lubelskie

Zadania:

Kompleksowe prowadzenie projektów, w szczególności:

  1. zarządzanie kontraktem, w tym dbałość o terminową realizację zadań i jakość ich wykonania oraz odpowiedzialność za budżet projektu;
  2. prowadzenie negocjacji z podwykonawcami / dostawcami;
  3. raportowanie wewnętrzne wg wymagań Spółki oraz zewnętrzne wg zapisów umownych;
  4. koordynacja i nadzór nad realizacją prac dedykowanego zespołu;
  5. budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami i klientami Firmy;
  6. zarządzanie ryzykiem;
  7. współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne;
  • znajomość procesu inwestycyjnego, w szczególności procedur administracyjnych (FIDIC, prawo budowalne, prawo zamówień publicznych);
  • praktyczna wiedza i minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i prowadzenia projektów inwestycyjnych w branży budowlanej, drogowej lub kolejowej o wartości powyżej 20 mln złotych;
  • systematyczność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność określania priorytetów, orientacja na rezultaty, zdolności analityczne;
  • znajomość i rozumienie zagadnień harmonogramowania oraz budżetowania;
  • elastyczność i gotowość na nowe wyzwania zawodowe w nowych obszarach;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym, będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Project);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, polskiej firmie inżynierskiej;
  • możliwość zdobywania doświadczeń;
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

1. CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj

2.Wpisanie w temacie wiadomości: CV – Kierownik Projektu.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000217203, NIP: 7282538813, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko kierownik projektu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.