Specjalista HR

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
156 dni temu

Częstochowa

Region: Cała Polska

Obowiązki:

  • Współpraca z kadrą kierowniczą poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla oraz specjalistyczne;
  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem kompetencjami pracowników;
  • Udział w projektach rozwojowych z zakresu HR;
  • Administracja i zarządzanie benefitami pracowniczymi;
  • Organizacja eventów oraz akcji integracyjnych;
  • Kształtowanie systemów motywacyjnych;
  • Aktywne budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z HRM);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale HR;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji danych;
  • Elastyczność w działaniu, inicjatywa i zaangażowanie;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.