Skubacz.pl

kubacz.pl/Restaumatic.com to innowacyjny systemem zamawiania
jedzenia online dla restauracj
i.

Nasze rozwiązanie udostępniany w postaci profesjonalnych stron WWW lub Aktywnego Menu (sam system jako wtyczka do istniejącej strony). Restauratorzy mówią, że nasze rozwiązanie nie ma sobie równych w Europie!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pozytywnych i zaangażowanych w pracę osób na stanowisko Pracownika biurowego Działu Administracji i Rozliczeń.

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest  pomoc w pracach administracyjnych i rozliczeniowych.

Dla nas liczy się chęć do pracy, oraz otwartość na realizację nowych zadań.
Całej reszty Cię nauczymy!

Pracownik biurowy Działu Administracji
praca w Zabrzu,

Miasto: Zabrze

Region: śląskie

Numer ref.: PDA-czerwiec 2018

Dodatkowe obowiązki to (pokażemy i przeszkolimy):

  • Rozliczanie finansowe naszych partnerów biznesowych
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Restauratorów
  • Obsługa systemu Skubacz.pl (wszytskiego nauczymy!)
  • Inne typowe prace biurowe dla Działu Administracji
  • Praca stacjonarna w biurze w Zabrzu, przy ul. Wolności 345
  • Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30... a w piątki kończymy już o 14:00 :-)

Poszukujemy osób, które

posiadają:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Pozytywne nastawienie i energię,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Wysoką kulturę osobistą,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
  • Duże zaangażowanie w realizację zadań
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet MS-Office) i Internetu
są:
  • Zaangażowane,
  • Rzetelne
  • Sumienne
  • Poczucie humoru jest ABSOLUTNIE obowiązkowe!

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w dziale Administracji/Księgowości/Kadr
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze

Proponujemy:

  • Pracę w zgranym zespole i z "fajnym" szefem (starszy, ale jest ok ;)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się start-up. Właśnie wystartowaliśmy w Czechach i Rumunii.
  • Możliwość pracy z ludźmi sukcesu z branży Internetu. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów jak docplanner.com, ZnanyLekarz.pl, brainly.com Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Unamo.com itd.
  • Nasz wspólnik to stały bywalec Forbes'a - zobacz
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.
  • Narzędzia pracy (służbowy laptop i telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli nie chcesz się nudzić oraz zależy Ci na rozwoju, to aplikuj teraz!

Możesz tylko wygrać:)

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Skubacz.pl z siedzibą w Zabrzu."

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.