w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Pracownik biura obsługi klienta

Gdynia, pomorskie, Polska
251 dni temu

To ogłoszenie wygasło 250 dni temu

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.


Aktualnie dla naszego klienta  prężnie rozwijającego się sklepu internetowego z zabawkami poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: JD/GD/PBA

Co możemy Ci zaoferować?

Pracę dla studentów na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przy wynagrodzeniu 13,70 zł brutto. Możliwość przejścia na umowę o pracę po przepracowaniu 6 miesięcy.

Do twoich zadań należeć będzie:

Obsługa połączeń przychodzących infolinii, obsługa mailowych zapytań od klientów a także obsługa zwrotów i reklamacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Przede wszystkim swobody w porozumiewaniu się w języku polskim (języki obce nie są wymagane), łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem (tylko telefonicznie i mailowo), odporności na stres, kultury osobistej i dbałości o wizerunek firmy oraz znajomości obsługi komputera.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl

Praca w mieście