w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 90 dni temu

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.


Aktualnie dla naszego klienta  prężnie rozwijającego się sklepu internetowego z zabawkami poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: JD/GD/PBA

Co możemy Ci zaoferować?

Pracę dla studentów na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przy wynagrodzeniu 13,70 zł brutto. Możliwość przejścia na umowę o pracę po przepracowaniu 6 miesięcy.

Do twoich zadań należeć będzie:

Obsługa połączeń przychodzących infolinii, obsługa mailowych zapytań od klientów a także obsługa zwrotów i reklamacji.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Przede wszystkim swobody w porozumiewaniu się w języku polskim (języki obce nie są wymagane), łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem (tylko telefonicznie i mailowo), odporności na stres, kultury osobistej i dbałości o wizerunek firmy oraz znajomości obsługi komputera.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl

Praca w mieście