w aktówce

To ogłoszenie wygasło 215 dni temu

IOS Developer

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1106837


Twoja następna firma
Firma z branży technologicznej.

Twoje następne stanowisko
Jako iOS Developer dołączysz do zespołu profesjonalistów oraz pasjonatów. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie oraz budowanie aplikacji mobilnych. Będziesz ściśle współpracować z innymi zespołami Programistów. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami przy greenfieldowych projektach, 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w programowaniu iOS, ze znajomością Objective-C oraz Swift oraz doświadczeniem w zespole Scrum'owym. Idealny kandydat to osoba z pasją o nieco szerszym spojrzeniu , mówiąca biegle w języku angielskim.

Co zyskujesz?
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową. Dołączając do zespołu będziesz miał okazję pracować w jednym z najnowszych i najbardziej komfortowych biur w Polsce w samym centrum Warszawy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście