Specjalista ds. Treści Produktowych - Online Merchandiser

Warszawa, mazowieckie, Polska
34 dni temu

Umowę o pracę.

Możliwość realizowania własnych pomysłów.

Możliwość udziału w szkoleniach.

Pracę w młodym zespole ludzi z różnorodnymi pasjami.

Pakiet Socjalny (karta MultiSport, liczne eventy sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Rozwój zawodowy w największym Sklepie Internetowym w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją prowadzą jeden z największych  sklepów internetowych w Polsce – euro.com.pl . E-commerce jest naszą pasją i choć mamy silną pozycję na rynku, zdajemy sobie sprawę jak dynamicznie rozwija się nasza branża i konkurencja. Jeśli jesteś kreatywny, masz otwarty umysł i potrafisz myśleć
z perspektywy klienta, koniecznie dołącz do naszego zespołu! Obejmij kategorię produktów AGD i małego AGD, dbając o ich prezentację w naszym sklepie internetowym!

Twoje zadania:

  • planowanie i realizacja publikacji treści produktowych na stronie sklepu internetowego euro.com.pl,
  • dbałość o merytoryczną i estetyczną jakość - materiałów,
  • zarządzanie sekcją filtrów, słownikami, układem cech produktów na stronie sklepu internetowego,
  • analizowanie zachowań klientów oraz efektów podejmowanych działań z wykorzystaniem Google Analytics,
  • rekomendacja działań w oparciu o weryfikację i analizę trendów rynkowych,
  • dostarczanie informacji o prowadzonych działaniach do poszczególnych działów firmy,
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie związane z content marketingiem, rozwojem treści produktowych
    i/ lub marketingiem internetowym,
  • łatwość planowania i podawania treści uwzględniając potrzeby klienta,
  • głowa pełna pomysłów i sposobów na ich realizację,
  • umiejętność prezentowania własnych opinii i rekomendacji, opartych na merytorycznych argumentach,
  • duża samodzielność w działaniu i oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy,
  • znajomość podstaw HTML’a,
  • praktyczna znajomość Google Analytics,
  • doświadczenie w pracy w e-commerce będzie dużym atutem.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.