w aktówce

To ogłoszenie wygasło 341 dni temuEkspert ds. SEM
Wrocław
5-26-50626


Dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającego się centrum biznesowego, poszukujemy Eksperta ds. SEM. Reprezentujemy wyjątkową firmę działającą w obszarze technologii innowacyjnych- jest to niemiecka organizacja obecna od kilku lat na wrocławskim rynku.

Szukamy osoby, która dołączy do zupełnie nowego zespołu i projektu przenoszonego z Niemiec. Zależy nam na znalezieniu kandydata z zaawansowaną wiedzą w obszarze SEM, ponieważ będzie on odpowiedzialny za kompleksową opiekę nad procesem na miejscu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski, gotowych do relokacji do Wrocławia.

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- zdobyte w agencji lub firmie z obszaru e-commerce
- min. 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu kampaniami marketingowymi lub marketingu cyfrowym
- umiejętność zarządzania budżetem
- biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
- duża motywacja do pracy, entuzjazm, nastawienie na pracę zespołową

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bonus roczny
- bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
- zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia
- indywidualny pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia


W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję. Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812. Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Praca w mieście