Stażysta w dziale HR (język angielski + hiszpański)
Warszawa
3-19-50670

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru łańcucha dostaw, pilnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stażem w dziale HR:
Zadania:
- udzielanie informacji w zakresie danych kadrowych pracownikom zatrudnionym w europejskich oddziałach Spółki,
- aktualizacja danych w systemie HR,
- przygotowanie dokumentów kadrowych zgodnie z przepisami prawa pracy w krajach Europy.

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
- dokładność i skrupulatność,
- zainteresowanie obszarem kadr,
- status studenta.

Korzyści:
- realizacja 4-6 miesięcznego stażu w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo,
- współpraca w oparciu o umowę zlecenie,
- lokalizacja: ul. Domaniewska

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email