w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Digital Sales Manager (Gaming)

Warszawa, mazowieckie, Polska
250 dni temu

To ogłoszenie wygasło 214 dni temu

Digital Sales Manager (Gaming)

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1107746


Twoja następna firma

Nasz Klient to firma będąca jednym z globalnych liderów na rynku producentów gier video. To miejsce, w którym na co dzień będziesz miał styczność z obszarem gamingu.

Twoje następne stanowisko


Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie sprzedażą w kanale cyfrowym, ze szczególnym naciskiem na platformę własną oraz partnerskie i współzarządzanie z działem marketingu komunikacją marketingowo-sprzedażową na wszystkich rynkach. Będziesz odpowiadał za zarządzanie sprzedażą produktów ESD i bieżącą współpracę z tzw. First Parties oraz operatorami kart w przypadku PC oraz współzarządzanie z działem marketingu pre-orderami zarówno w kanale on-line jak i offline w Polsce. Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie sprzedażą online w Polsce we współpracy z dystrybutorami, bieżąca analiza i badanie trendów na rynku cyfrowym w Polsce oraz na pozostałych rynkach. Dla tej roli kluczowe również jest stworzenie i bieżący nadzór komunikacji z konsumentem dla dystrybucji cyfrowej oraz zarządzanie budżetem e-commerce.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Niezbędne na tym stanowisku jest strategiczne doświadczenie w obszarze digital marketing, sprzedaży online, trade marketing, brand marketing. Wymagane jest doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej w obszarze online. Ważne abyś posiadał doświadczenie w sprzedaży (nawet jeśli dotyczy sprzedaży offline we wczesnych latach kariery zawodowej). Kluczowa dla tego stanowiska jest również szczera pasja związana z obszarem gier video – najlepiej, jeśli jesteś aktywnym graczem. Na stanowisku wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznej organizacji zrzeszających pasjonatów w swojej dziedzinie, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów oraz dużą samodzielność i możliwości dalszego rozwoju.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście