IT hunters dla swojego Klienta – polskiej firmy organizującej i obsługującej imprezy, eventy oraz konferencje dla prestiżowych marek, poszukuje Kandydata na stanowisko :

Junior PHP developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: PD_0618_WAR_ITW

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji i stron www w PHP,
  • Bieżąca obsługa i wsparcie dla tworzonych i rozwijanych systemów,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, jak i kompatybilności
    z architekturą.

Oczekiwania:

  • Minimum rocze doświadczenie wdoświadczenia zawodowego
    w obiektowym programowaniu w PHP,
  • Dobra znajomość PHP 7,
  • Dobra znajomość HTML i CSS,
  • Dobra znajomość MySQL,
  • Znajomość jednego z nowoczesnych frameworków PHP
    (Symfony, Laravel),
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozmowju pod okiem doświadczonego programisty,
  • Udział w ciekawych, pełnych wyzwań projektach,
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole, bez reżimu korporacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.