JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, okolice Coburga kandydatów/ki na stanowisko:

Pracownik/ pracowniczka produkcji - branża kosmetyczna

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Coburga

Numer ref.: 39/PROD/JT/DE/18

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola procesu produkcji
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
  • pakowanie gotowych elementów

Wymagane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zdolności manualne

Mile widziane:

  • posiadanie własnego samochodu osobowego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1200 – 1300 Euro netto/ miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o aplikację mailową na adres:

produkcja@job-ticket.eu

lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi: 42 207 20 15.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.