w aktówce

To ogłoszenie wygasło 201 dni temu

Elektromechanik

Miasto: Opole

Region: opolskie

Numer ref.: 1108125

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Opola, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Elektromechanik (nowoczesny park maszynowy).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za terminowe, szybkie i sprawne usuwanie awarii technicznych, kontrolę stanu technicznego pomieszczeń, maszyn i urządzeń oraz współtworzenie dokumentacji technicznej. Do zadań Elektromechanika będzie także należeć weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów informatycznych i automatycznych i reagowanie na nieprawidłowości i rozbieżności, realizowanie zamówień produkcyjnych oraz ciągłe doskonalenie jakości wykonywanej pracy.

Idealny Kandydat posiada doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień związanych z automatyką i mechaniką. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Praca w systemie jednozmianowym.

Klient oferuje pracę z wysoce zautomatyzowanym, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz pakiet benefitów.

W przypadku zainteresowania prosimy o kliknięcie opcji „aplikuj” i przesłanie aktualnego CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście