w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Koordynator ds. Kontaktu z Kluczowymi Klientami

Poznań, wielkopolskie, Polska
234 dni temu

To ogłoszenie wygasło 198 dni temu

Koordynator ds. Kontaktu z Kluczowymi Klientami

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1107251

Dla naszego Klienta – firmy o kapitale skandynawskim z branży meblarskiej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Kontaktu z Kluczowym Klientem.

Do głównych zadań na stanowisku będzie należało doradztwo oraz sprzedaż usług firmy, w szczególności ważny będzie dobór usług i rozwiązań, przygotowywanie i prezentowanie oferty, spotkania z klientami, negocjowanie warunków współpracy.

Doświadczenie w kontakcie z klientami, znajomość branży meblarskiej oraz biegła znajomość języka angielskiego będą elementami branymi pod uwagę w procesie rekrutacji.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane. Firma oferuje atrakcyjny system premiowania, możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale, pracy w dynamicznym zespole oraz możliwość kreowania własnych rozwiązań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście