Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, jednego z liderów w branży budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miasto: Zielona Góra

Region: lubuskie

Numer ref.: IB_0618_ZG_WAI

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Kierownika Budowy przy realizowaniu prac budowlanych.
  • Dbałość o terminową realizację harmonogramu robót.
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac.
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość programów branżowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów w branży budowlanej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonej na rynku firmie.
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.