Specjalista ds. Księgowości z j. Rosyjskim

Kraków, małopolskie, Polska
88 dni temu

Miasto: Kraków

Opis Stanowiska:

·                  Procesowanie przychodzących płatności;

·                  Rozliczanie wyciągów bankowych;

·                  Procesowanie wezwań do zapłaty;

·                  Wykonywanie audytu poprawności dokumentów;

·                  Przygotowywanie raportów;

·                  Ustalanie sald;

·                  Praca w systemie SAP.

Wymagania:

·                  Znajomość j.rosyjskiego na poziomie min. B2;

·                  Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

·                  Wysokie zdolności analityczne;

·                  Umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole;

·                  Zaangażowanie w powieżone zadania;

·                  Doświadczenie w pracy w działach finansów i księgowości;

·                  Mile widziana znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel) oraz SAP.

Oferujemy:

·                  Umowę o pracę;

·      Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity ( karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, polityka rowerowa);

·                  Pracę przy nowym długoterminowym projekcie;

·                  Możliwości rozwoju i awansu zawodowego;

·                  Program rekomendacyjny pracowników;

·                  Pracę w międzynarodowym środowisku.

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.