ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

ASYSTENT/KA BIURA EKSPANSJI

Region: lubelskie

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!
Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

Chcesz wspierać managera w zarządzaniu sklepem? Czekamy na Ciebie!

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Obsługa programów komputerowych (w tym programu do usuwania usterek w sklepach)
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi/urzędami
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i przygotowywanie pism (w tym rejestrowanie ofert nieruchomości)
  • Kontrola faktur i terminów
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy różnymi działami w firmie

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie magisterskie (mile widziane kierunki ekonomiczne, administracyjne, biznesowe i pokrewne)
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

MILE WIDZIANE

  • Certyfikat znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku asystentki lub podobnym
  • Znajomość zagadnień z zakresu administrowania obiektami budowlanymi, księgowości lub/oraz obrotu nieruchomościami

Oferujemy

umowę o pracę
na min. 12 miesięcy
brak okresu próbnego
atrakcyjne zarobki
oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
bezpłatną, prywatną
opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
ubezpieczenie na życie
kartę MultiSport
możliwość rozwoju
bony na święta i paczki dla dzieci
wyprawki szkolne

Lublin  Aplikuj