Jeven Sp. z o.o.

Jeven Sp. z o.o. to przedstawiciel producenta profesjonalnych okapów kuchennych z Finlandii. Nowoczesne konstrukcje okapów kuchennych Jeven łączą w sobie elementy dekoracji z technologiczną funkcją. Okapy kuchenne Jeven to przede wszystkim wysoka efektywność filtracji, nowoczesny design oraz bardzo łatwy i szybki serwis.

Jeven to nie tylko same okapy. Oferowane są kompleksowe rozwiązania wentylacji kuchni pod nazwą SYSTEM JEVEN. W skład tych kompleksowych systemów wchodzić mogą również specjalistyczne wentylatory wyciągowe i nawiewne, specjalistyczne centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła, systemy rozprowadzenia i regulacji przepływu powietrza, systemy sterowania oraz systemy ppoż.

Doradca Techniczno-Handlowy

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczno-handlowe,
  • prowadzenie szkoleń w biurach projektowych (region pomorski, warmińsko-mazurski, kujawsko-pomorski),
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz doborów technicznych urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • znajomość obsługi AutoCad, MS Office,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • otwartość i chęć doskonalenia się,
  • doświadczenie w relacjach B2B mile widziane,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • precyzja, dokładność,
  • znajomość j.angielskiego.

Opis oferty:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer, auto służbowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje prosimy kierować na: rekrutacja@jeven.pl, z tytułem maila: „Aplikacja – doradca techniczno-handlowy”

Z poniższym dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.