Inżynier Projektowania

Częstochowa, dolnośląskie, Polska Częstochowa, kujawsko-pomorskie, Polska Częstochowa, lubelskie, Polska Częstochowa, lubuskie, Polska Częstochowa, łódzkie, Polska Częstochowa, małopolskie, Polska Częstochowa, mazowieckie, Polska Częstochowa, opolskie, Polska Częstochowa, pomorskie, Polska Częstochowa, podkarpackie, Polska Częstochowa, podlaskie, Polska Częstochowa, śląskie, Polska Częstochowa, świętokrzyskie, Polska Częstochowa, warmińsko-mazurskie, Polska Częstochowa, wielkopolskie, Polska Częstochowa, zachodniopomorskie, Polska
167 dni temu

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: Cała Polska

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

 Zadania na stanowisku:

  • Definicja i rozwój produktu według wymagań ZF oraz klienta;
  • Projektowanie produktu zgodnie z wymogami procesu technologicznego, montażu i z zachowaniem właściwych procedur;
  • Optymalizacja konstrukcji oraz zarzadzanie procesem zmian;
  • Ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów;
  • Wsparcie i koordynacja działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej.

Wymagania:

  • Skończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programów CAD (preferowany: Catia v5);
  • Znajomość zasad wymiarowania i analiz tolerancji;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Obsługa pakietu MS Office.

 Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT,  itp.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.