Delivery IT Team Leader - rekrutacja i selekcja

Wrocław, dolnośląskie, Polska
21 dni temu

Wrocław
5-12-50841

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na polskim rynku działa od ponad 15 lat, a na rynku międzynarodowym ponad 30 lat.

Aktualnie do naszego zespołu we wrocławiu poszukujemy osoby zainteresowanej kontynuowaniem kariery w branży doradztwa personalnego, która obejmie rolę lidera zespołu.

Zakres obowiązków:

- samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
- obsługa kluczowych klientów firmy oraz dużych, strategicznych projektów rekrutacyjnych
- koordynację oraz wsparcie pracy zespołu konsultantów (KPI’s, szkolenia wewnętrzne)
- wsparcie managera regionalnego w działaniach operacyjnych
- obsługa obecnych klientów firmy oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych - przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.
- doradztwo na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywanie analiz rynkowych oraz przetargów na usługi HR
- prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie
- pracę zgodnie z najwyższymi standardami oraz w oparciu o normy ISO

Wymagania:
- min.1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku lidera lub 2 lata na pozycji starszego konsultanta w firmie doradztwa personalnego
- doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
- przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność koordynacji pracy zespołu, motywowania oraz delegowania zadań
- znajomość metodyk oraz narzędzi rekrutacyjnych
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
- umiejętności sprzedażowe (doświadczenie w sprzedaży B2B)
- wysoki poziom zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do celu
- chęć pracy w ambitnym, dynamicznym zespole
- umiejętność kreatywnego myślenia

Korzyści:
- możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
- dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań
- możliwość współpracy i budowania relacji z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim, jak i z zagranicznym kapitałem
- praca w międzynarodowym środowisku
- benefity pozapłacowe stymulujące do rozwoju
- atmosfera pracy, która będzie szczególnie doceniana przez osoby z poczuciem humoru
- narzędzia niezbędne do pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję. Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812. Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja