Petrotel Sp. z o.o.

Petrotel Sp. z o.o. świadcząca usługi telekomunikacyjne, aktualnie poszukuje na stanowisko:

Monter Sieci Kablowej

Miasto: Płock

Region: mazowieckie

Opis stanowiska pracy :

  • realizacja budowy sieci telekomunikacyjnej zgodnie z założeniami projektowymi
  • montaż i pomiary kabli miedzianych i światłowodowych
  • budowa sieci FTTH, LAN i ppoż

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane telekomunikacyjne, elektryczne
  • znajomość sieci telekomunikacyjnej (kanalizacja, kable miedziane i optotelekomunikacyjne)
  • doświadczenie w pracach telekomunikacyjnych w zakresie budowy i utrzymania sieci optycznych
  • silna motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat.B

Aplikacje można wysyłać za pomocą:

do dnia 16.07.2018r.

Prosimy o dołączeniu do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez Petrotel Sp. z o.o.  dla celów procesu rekrutacyjnego.