TEAM LEADER

Miejsce pracy: Gliwice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy zespołu developerskiego,
  • wdrażanie i udoskonalanie procesu wytwarzania oprogramowania,
  • ocenianie, motywowanie i dbanie o rozwój członków zespołu,
  • budowanie relacji z klientami,
  • komunikowanie strategii oraz zmian zachodzących w organizacji,
  • tworzenie niezbędnych raportów na potrzeby projektu.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w branży IT,
  • znajomości zwinnych metod wytwarzania oprogramowania,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2),
  • postawy zgodnej z wartościami FP (o tym, co jest dla nas ważne przeczytasz tutaj).

Dodatkowym atutem będzie:

  • certyfikacja z zakresu zwinnych metod tworzenia oprogramowania (PMI-ACP, Professional Scrum Master lub inny).

Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

FP – dlaczego warto?

Ludzie są najważniejsi. Brzmi górnolotnie? Nie dla nas. Stworzyliśmy kreatywne środowisko pracy tak, by odpowiadało potrzebom członków naszego zespołu.

Dowiedz się więcej