Specjalista ds. Handlowych (branża techniczna)

Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
181 dni temu

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – producenta elementów elektrycznych  – poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miasto: Szczecinek

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: SH_0718_SZC_WAI

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za obsługę Klientów w zakresie rozwiązań technicznych i zapytań ofertowych.
  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz wiedza o produktach.
  • Udział w negocjacjach handlowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz założeń technicznych nowych i modyfikowanych produktów.
  • Przygotowywanie oraz udział w realizacji wdrożeń produktów.
  • Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji.
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym np. elektroniczne, elektryczne, elektromechaniczne.
  • Akceptowane różne poziomy doświadczenia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i rzetelność.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych.
  • Budżet szkoleniowy do wykorzystania na konferencje lub szkolenia.
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon).
  • Dofinansowania do karty Multisport i urlopu wypoczynkowego.
  • Grupowy program ubezpieczeniowy.
  • Udział w imprezach firmowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.