Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon Sp. z o.o.

Specjalista d/s administracji biurowej

Miasto: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Współpraca z biurem rachunkowym
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Prowadzenie rozliczeń finansowo-gotówkowych
  • Sporządzanie dokumentów, zestawień i sprawozdań

Wymagania:

  •  Wykształcenie co najmniej średnie
  •  Znajomość pakietu biurowego MS Office
  •  Znajomość zagadnień kadrowych - Dokładność i samodzielność
  •  Dobra organizacja czasu pracy
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis oferty:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w zgranym zespole

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.