SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
Praca w wymiarze: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: /SP/71

TWOJE ZADANIA:

Realizacja obsługi personalnej oraz płacowej dla pracowników w ramach obowiązujących przepisów prawa pracy oraz procedur Firmy w tym m.in.: obsługa systemu kadrowo-płacowego, nadzór nad przygotowaniem i archiwizacją dokumentów personalnych, przygotowywanie raportów personalnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i przepisów ZUS
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel, Płatnik
  • Uprzejmość, komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę

OFERUJEMY:

  • Umowę na zastępstwo
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki zakres szkoleń na stanowisku pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • Dynamiczną i interesującą pracę
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ZAAPLIKUJ