Szkoleniowiec (branża kosmetyczna)

Warszawa, mazowieckie, Polska
143 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego PGB Human Resources  dla jednego ze swoich stałych Klientów, lidera działającego w branży SPA, kosmetycznej oraz medycyny estetycznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SZ_O718_WAR_WAI

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów firmy.

  • Udział w wydarzeniach branżowych.

  • Reprezentowanie firmy podczas wizyt u Klientów.

  • Aktywne wykonywanie zabiegów kosmetycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe związane z kosmetyką (warunek konieczny).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na zapoznawanie się z materiałami / ulotkami producentów.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku szkoleniowca.

  • Znajomość branży kosmetycznej.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetyczki / kosmetologa (mile widziane).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zainteresowanie branżą kosmetyczną.

  • Gotowość i umiejętność pracy z ludźmi.

  • Łatwość przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach branżowych.

  • Służbowy laptop, telefon oraz samochód (także do użytku prywatnego).

  • Możliwość samodzielnego kształtowania czasu pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.