Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych / Project Manager

Warszawa, śląskie, Polska Warszawa, wielkopolskie, Polska Warszawa, lubuskie, Polska Warszawa, kujawsko-pomorskie, Polska Warszawa, pomorskie, Polska Warszawa, lubelskie, Polska Warszawa, łódzkie, Polska Warszawa, podlaskie, Polska Warszawa, zachodniopomorskie, Polska Warszawa, mazowieckie, Polska Warszawa, opolskie, Polska Warszawa, warmińsko-mazurskie, Polska Warszawa, podkarpackie, Polska Warszawa, dolnośląskie, Polska Warszawa, małopolskie, Polska Warszawa, świętokrzyskie, Polska
83 dni temu

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne  spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Administracji
i Infrastruktury w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: GL/DAI/PM

Główne zadania:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych w zakresie budowy nowych oddziałów, przebudowy istniejących placówek i powierzchni biurowych,
  • Prowadzenie drobnych prac modernizacyjnych w szczególności:
    • Dokonanie wewnętrznych uzgodnień z jednostkami Banku odnośnie koncepcji i zakresu prac
    • Przygotowanie budżetu
    • Nadzór nad powstawaniem dokumentacji projektowej
    • Optymalizacja kosztowa zastosowanych rozwiązań
    • Nadzór nad procesem uzyskiwania wymaganych zgód i pozwoleń
    • Bieżąca współpraca z inwestorem bądź właścicielem obiektu
    • Wybór Wykonawców i zlecenie prac
    • Nadzór nad realizacją robót budowlanych pod kątem założonego harmonogramu, budżetu i jakości prac.
    • Odbiór wykonanych prac i przekazanie gotowej placówki do użytkowania
    • Rozliczenie zadania inwestycyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie np. inżynieria lądowa, budownictwo etc.
  • Uprawnienie budowlane mile widziane
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w szczególności w branży komercyjnej
  • Prawo jazdy (gotowość do częstych wyjazdów służbowych)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.