Kigema Sp. Z o.o. jest spółką produkcyjną
z branży odlewniczej zlokalizowanej we Wrocław-Fabryczna.
Spółka zatrudnia ponad 70 pracowników. Posiada również dwie spółki zależne.
Z uwagi na rozwój oraz zmiany organizacyjne poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

z perspektywą awansu na stanowisko

Głównej Księgowej

Opis stanowiska:

  • Współpraca z dyrektorem finansowym oraz specjalistą ds. księgowości
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji księgowej, procedur księgowych, ksiąg rachunkowych, sprawozdań i raportów finansowych, zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
    i przepisami podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji VAT, VAT UE oraz ZUS,
  • Obsługa rejestru środków trwałych,
  • Współtworzenie zaktualizowanej polityki rachunkowości,
  • Współpraca i raportowanie GUS, PFRON itp.,
  • Bieżące uzgadnianie stanu kont,
  • Zamknięcie miesiąca,
  • Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie (mile widziane w firmie produkcyjnej lub świadczącej usługi księgowe dla firm produkcyjnych),
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,
  • Znajomość zasad prowadzenia ksiąg wg Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Znajomość systemów finansowych OPTIMA będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL
    (poziom średniozaawansowany z wykorzystaniem formuł finansowych),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • kreatywność, innowacyjność, duża otwartość na zmiany z uwagi na innowacyjny charakter spółki oraz chęć i ambicja rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Rozwój wewnętrzny
  • Awans na stanowisko głównej księgowej w perspektywie ok 2 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@kigema.pl

wraz z klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KIGEMA Sp. z o.o.
moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KIGEMA Sp. z o.o.
moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".