w aktówce

To ogłoszenie wygasło

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion, w związku
z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów do pracy w obszarze analitycznym na stanowisko:

Analityk ds. cen

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref.: AC/06/2018

Opis stanowiska:

  • Kreowanie polityki cenowej firmy;
  • Prowadzenie analityki cenowej z uwzględnieniem działań konkurencji;
  • Zabezpieczenie procesu zmiany cen urzędowych;
  • Przygotowywanie analiz oraz rekomendacji w zakresie zmian cen;
  • Monitorowanie i analiza ofert konkurencji;
  • Przygotowywanie raportów;
  • Współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka);
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w działach analiz, kontrolingowych (min. 2 lata);
  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjnych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit;
  • Pakiet PGF Opieka Medyczna (Enel-Med, Szpital Specjalistyczny Brzeziny);
  • Możliwość Ubezpieczenia Grupowego;
  • Ubezpieczenia lekowego (80% dofinansowania do leków na receptę);
  • Bony świąteczne;
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia.
*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.