w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Customer Service Specialist z językiem rumuńskim

Warszawa, mazowieckie, Polska
249 dni temu

To ogłoszenie wygasło 213 dni temu

Customer Service Specialist z językiem rumuńskim

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1109224

Dla naszego Klienta – rozpoznawalnej marki zajmującą się tworzeniem wysokiej jakości narzędzi do prac domowych i ogrodnicznych – poszukujemy obecnie specjalisty ds. obsługi klienta z językiem rumuńskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną obsługę i terminowe procesowanie zamówień klienta z rynku polskiego wg modelu: przyjęcie, realizacja, fakturowanie, dbanie o wysoką jakość procesu obsługi klientów, współpracę z operatorem logistycznym w celu uzgodnienia poprawności realizacji zamówień, rozpatrywanie reklamacji klientów związanych ze sprzedażą (zwroty i faktury korygujące) oraz przygotowywanie podstawowych raportów związanych z obsługą klienta.

Od kandydatów oczekiwane jest doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą klienta, płynna znajomość języka rumuńskiego, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz umiejętność dobrej obsługi urządzeń biurowych i komputera w zakresie MS Office. Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży, możliwość rozwoju zawodowego, pracę na zasadach umowy o pracę na pełen etat, a także abonament medyczny i ubezpieczenie na życie.

Brzmi interesująco? Prześlij do nas swoje CV w języku angielskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście