Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma oferująca usługi kompleksowego gospodarowania odpadami z długoletnią tradycją na rynku.

Kierowca - Ładowacz

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: KIERŁ/WAR

Zakres Obowiązków

  • Odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem.
  • Wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników.
  • Załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport.
  • Zabezpieczanie transportowanego ładunku.
  • Wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników.
  • Praca w systemie dwuzmianowym 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00.

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. C.
  • Karta kierowcy.
  • Kurs na przewóz rzeczy potwierdzony wpisem do prawa jazdy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne: bonusy świąteczne, opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, posiłki profilaktyczne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.