KOORDYNATOR PROJEKTÓW Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
31 dni temu

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 25 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy. Na stanowisku koordynatora będziesz dbać o prawidłową realizację projektów tłumaczeniowych dla międzynarodowych firm.

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie powierzonymi zadaniami,
  • dbanie o zadowolenie klienta i ciągłość projektów
  • efektywne, pisemne i ustne, komunikowanie się z członkami zespołu
  • informowanie klienta o postępach w pracach nad projektem, także z perspektywy finansowej

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie przy koordynowaniu zadań
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • chęć aktywnego zarządzania projektami i doskonalenia w tym zakresie

OFERUJEMY:

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów
  • aktywny udział w projektach międzynarodowych
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania
  • prywatną opiekę medyczną
  • jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • dofinansowanie do karty Multisport

Prosimy o zgłoszenia zawierające CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ""Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych   w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych   uraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO"). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych  SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zobacz naszą politykę prywatności