Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest Firma zajmująca się kompleksowym wsparciem przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Region: śląskie

Numer ref.: BOK/JZ

Obowiązki

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentacja oferty firmy,
  • budowanie zainteresowania ofertą oraz aktywna sprzedaż,
  • analiza potrzeb klientów,
  • wyszukiwanie i analiza danych,
  • tworzenie bazy klientów,
  • realizacja postawionych celów handlowych w zakresie sprzedaży,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w celu uzyskania jak najwyższego poziomu jakości obsługi Klientów.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży przez telefon (telemarketingu) mile widziane,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (ewentualnie w trakcie studiów),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i relacji przez telefon,
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • szkolenia sprzedażowe,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.