IT Hunters dla swojego klienta, który od niemal 20 lat zajmuję się projektowaniem aplikacji
webowych i mobilnych. Firma rozwija własne projekty m.in. system monitorowania
dokumentów. Poszukuję Kandydata na stanowisko:

Front-end Developer

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: FD_0727_POZ_ITH

Opis stanowiska:

  • kodowania widoków (interface graficznego
  • przygotowywanie kodu aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie kodu
  • praca przy projekcie dot. wparcia procesu planowania i monitorowania produkcji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Angular (min. wersja 2)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwająca odczytywanie dokumentacji

Klient oferuje:

  • pełen etat pracy
  • zatrudnienie o UoP lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalna możliwa w ok. 20%

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.