Prymat Spółka z o.o. oferuje możliwość odbycia praktyki absolwenckiej w dziale zakupów

Praktykant

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Numer ref.: Staż Zakupy

Oferujemy:

  • płatna 3 miesięczna praktyka absolwencka z możliwością docelowego zatrudnienia,
  • szybki rozwój poprzez realizację samodzielnych zadań i projektów pod okiem doświadczonych opiekunów,
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz otwartego feedbacku,
  • pracę w firmie będącej liderem w dynamicznej kategorii FMCG,

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów i analiz oraz utrzymywanie danych w systemie w SAP,
  • biężący udział w działaniach kupieckich i projektowych,

Oczekujemy:

  • pełnej dyspozycyjności  5 dni w tygodniu - ostatni rok studiów lub absolwenci wszystkich kierunków,
  • chęci do intensywnej i rozwojowej pracy - samodzielnej i zespołowej,
  • łatwej adaptacji do zmian, nowych sytuacji i działania pod presją czasu,
  • komunikatywności i błyskotliwości,
  • analitycznego myślenia oraz umiejętności sprawnego korzystania z programów MS Office (Excel i PowerPoint),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Prosimy przesyłać aplikację  za pomocą APLIKUJ

W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie kodu  Staż Zakupy (nr referencyjny)

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:
"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."