w aktówce

To ogłoszenie wygasło 229 dni temu

Kierownik Sklepu Internetowego

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: 1109487


Twoja następna firma
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji zajmującej się sprzedażą produktów z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Sklepu Internetowego z lokalizacją w Krakowie.

Twoje następne stanowisko
Kierownik sklepu e-commerce będzie odpowiedzialny za optymalizację sklepu internetowego w celu zwiększenia sprzedaży i rentowności oraz monitorowanie i analizę wskaźników sprzedaży np. przychody, wyniki sprzedaży, marża. Do jego obowiązków będzie należało bieżące zarządzanie i zapewnienie ciągłości działania sklepu internetowego, tworzenie, wdrażanie i ocena promocji sprzedaży online i innych działań marketingu bezpośredniego. Dodatkowo zatrudniony na tym stanowisku kandydat będzie odpowiadał za zbudowanie programu utrzymania klienta i kooperację przy ustalaniu polityki cenowej ściśle współpracując z centralą w Niemczech.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy kandydatów z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w e-commerce oraz wiedzą na temat sprzedaży i marketingu. Umiejętność analizy wskaźników sprzedaży oraz praktyczna znajomości programu Excel oraz nastawienie na osiąganie wyników są kluczowe. Idealny kandydat powinien interesować się handlem elektronicznym i komercjalizacją produktów. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 jest konieczna, natomiast komunikatywny niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście