OLMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.

Jesteśmy firmą działającą od 20 lat na rynku usług medycznych. Posiadamy sieć aptek i przychodni. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Medycznego.

Dyrektor medyczny

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Budowa strategii, celów oraz kierunków rozwoju placówek medycznych
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania placówek, zgodnego z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi
  • Nadzór nad jakością świadczonych usług medycznych, procedur i standardów
  • Analiza i interpretacja wprowadzanych zmian w aktach prawnych NFZ i MZ
  • Tworzenie ofert oraz prowadzenie negocjacji z NFZ
  • Prowadzenie korespondencji z NFZ
  • Analiza rynku usług medycznych, w tym monitorowanie konkurencji
  • Ścisła współpraca z zarządem oraz kierownikami placówek
  • Zabezpieczenie zasobów ludzkich niezbędnych do prawidłowej realizacji usług medycznych
  • Efektywne zarzadzanie zespołem współpracowników
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku placówek na rynku usług medycznych
  • Praca z wieloma zadaniami (z różnych obszarów), wyznaczanie priorytetów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie w ochronie zdrowia
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu sieci placówek
  • Doskonała znajomość rynku medycznego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie placówek medycznych
  • Doświadczenie we współpracy z NFZ, w szczególności w ofertowaniu i rozliczaniu świadczeń z NFZ
  • Silne nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa, operatywność oraz konsekwencja w działaniu.

Opis oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / lub kontrakt
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Stabilne warunki współpracy
  • Doświadczony, pełen pasji zespół
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.