X5 Productions Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na polskim rynku w tworzeniu,

kreowaniu i organizacji  projektów opartych na licencjach międzynarodowych marek

 takich jak Disney, Nickelodeon, Warner Bros itp.

GRAPHIC DESIGNER

Miasto: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przygotowywanie projektów materiałów reklamowych na podstawie otrzymanych wcześniej wytycznych,
  • Wykonywanie przeformatowań projektów,
  • Prowadzanie poprawek, stała współpraca z copyrighterem,
  • Przygotowywanie materiałów do druku i publikacji w sieci (plakaty, billboardy, roll-upy i gadżety reklamowe, a także banery na strony www, prezentacje na ekrany itp.),
  • Przygotowywanie projektów scenografii do eventów,
  • Przygotowywanie prostych wizualizacji np. stanowisk konkursowych, gadżetów,
  • Projektowanie prezentacji ofertowych,
  • Samodzielne organizowanie pracy, raportowanie o postępach.