• Firma:
    Hays Poland Sp. z o.o.
  • Lokalizacja:
    Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2018-08-08 (348 dni temu)

Lider Zespołu Produkcji

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: 1110106

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, wiodącego producenta w branży szlifierskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider Zespołu produkcji do pracy w okolicach Szczecina (promień 30km).

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby, która zostanie zatrudniona na powyższym stanowisku należeć będzie: zarządzanie i koordynacja pracy zespołu, indywidualne podejście do każdego pracownika i podtrzymywanie w nim poczucia przynależności do szerszej struktury, stworzenie przyjaznej atmosfery pracy, umiejętne dzielenie zadań pomiędzy pracownikami, dbałość o płynność procesów produkcyjnych, nadzór nad bezpieczeństwem pracy, wdrażanie nowych osób do organizacji, dbałość o dokumentację techniczną zw. z procesem produkcyjnym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia i umiejętności w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych, wykształcenia technicznego oraz doświadczenia w pracy np. na stanowisku Kierownika Zmiany, Lidera, Mistrza Produkcji, odporności na stresowe sytuacje, które wymagają szybkiej reakcji ze strony Lidera, wielozadaniowości, dobrej organizacji czasu i miejsca pracy, chęci do przejmowania inicjatywy i wychodzenia z nowymi innowacyjnymi pomysłami, znajomości podstawowych zagadnień z obszaru produkcji, logicznego myślenia, chęci do pracy.


Co zyskujesz?

Firma oferuje umowę o pracę, długofalową współpracę w międzynarodowej, nieustannie rozwijającej się organizacji, możliwość rozwoju poprzez programy szkoleniowe organizowane dla pracowników oraz atrakcyjny pakiet benefitów.


Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz